Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom

kocent optec limited

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

kocent optec limited

KOCENT OPTEC LIMITED łączy cię z przyszłością.

KOCENT OPTEC LIMITED to firma high-tech, która koncentruje się na pasywnych i aktywnych seriach produktów światłowodowych. Założona w 2007 roku, mamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów do światłowodów. Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i ścisłemu procesowi jakości, zyskujemy coraz większe zaufanie od naszego starego i nowego klienta. Są gotowi pozwolić nam stać się ich długoterminowym partnerem.

Największą zaletą KOCENT OPTEC LIMITED jest produkt pasywny światłowodowy, taki jak rozgałęźnik PLC, światłowodowy kabel połączeniowy / pigtail, adapter światłowodowy, łącznik światłowodowy do demontażu (możemy dostarczyć część łączącą z okuciem i bez okucia), zabezpieczenie światłowodowe rękawy (duży zapas towarów, zawsze gotowy do dostawy w dowolnym momencie), światłowodowe zamknięcie spawów, światłowodowa skrzynka zaciskowa, światłowodowa rama rozdzielcza, wewnętrzny i zewnętrzny kabel światłowodowy itp. Wraz z rozwojem działalności firmy wkraczamy do badania i sprzedaż aktywnych produktów z włókien. Światłowodowy konwerter mediów i moduł światłowodowy SFP XFP to nasz pierwszy krok do wykonania aktywnych produktów światłowodowych.

W przeszłości nasze produkty sprzedawane były w Ameryce, Kanadzie, Rosji, wielu krajach Europy, a także w krajach Azji. Obecnie nasze produkty eksportują również do krajów Południowej Amerii, Afryki i na Bliski Wschód. Bardzo dobrze jest skontaktować się z nami, jeśli chcesz uzyskać dobrą cenę, jakość i profesjonalne dane techniczne na temat produktów światłowodowych, aby rozszerzyć swój lokalny rynek.

KOCENT OPTEC LIMITED ma ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji pasywnych produktów światłowodowych.

Szybki sklep z łącznikami:

Naszym sposobem szybkiego pakowania jest 10 sztuk / blister, następnie 100 sztuk / małe pudełko, a następnie 1000 sztuk lub 2000 sztuk / duże pudełko kartonowe. 100% testowane przy IL mniejszym niż 0,3 dB przed wysyłką.

Sklep z krosami:

Kocent Optec Limited Usługa prodice OEM dla wszystkich rodzajów światłowodów. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji światłowodowych kabli połączeniowych, specjalnych kabli połączeniowych, kabla połączeniowego do zastosowań zewnętrznych, kabla połączeniowego MPO, opancerzonego kabla połączeniowego i zwykłego kabla światłowodowego. Wszystkie kable krosowe są testowane w 100% z IL mniejszym niż 0,2 dB przed wysyłką, a także mogą przejść testy 3D.

Sklep z rozdzielaczami światłowodowymi:

Splitter światłowodowy jest jednym z naszych zalet. Dzięki ponad 5-letniemu doświadczeniu w produkcji rozdzielacza światłowodowego, dostarczamy tylko dobrej jakości rozdzielacz światłowodowy klasy telekomunikacyjnej.

Sklep z kablami światłowodowymi:

Dostarczamy również kabel opadający, kabel wewnętrzny i zewnętrzny. Dzięki nowiutkiej, zaawansowanej technologicznie maszynie obiecujemy przetestować cały kabel przed wysyłką i uzyskać zamówienie klasy telekomunikacyjnej.

Adapter światłowodowy, warsztat obudowy złącza

Nasze najstarsze produkcje to obudowa światłowodowa i adapter światłowodowy. Cała część obudowy może być zgodna z RoHS i spełniać wymagania klasy telekomunikacyjnej.

Ogromny dom towarowy:

Silny partner wysyłkowy:

Dzięki silnemu partnerowi wysyłkowemu pomagamy naszym klientom zaoszczędzić więcej kosztów wysyłki. Klient może zdecydować się na wysyłkę za pomocą Internaltion Express, drogą powietrzną i morską.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : KCO

Ilość pracowników : 10~200

Coroczne wyprzedaże : 2000000-3000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

KOCENT OPTEC LIMITED

2007.10, KOCENT OPTEC LIMITED powstaje w Chinach kontynentalnych.

2009.8, otrzymaliśmy pierwsze zamówienie od CMCC.

2009.12 zaczynamy dostarczać kabel połączeniowy do China Telecom.

2010.10, otrzymaliśmy pierwsze zamówienie od firmy handlowej, nasze towary zaczęły sprzedawać się na rynek zamorski.

2012.5, nasz zespół RD powiększył się do 10 osób, linia produkcyjna powiększyła się o 150 pracowników, przygotowując się do otwarcia naszego rynku zamorskiego.

2012.10, otrzymaliśmy pierwsze zamówienie z Wietnamu VNPT.

2012.11, zostaliśmy dostawcą telekomunikacyjnym B&H.

2013.4, zostaliśmy dostawcą kwalifikatorów w Peru Viettel.

2013.10, jesteśmy bacame Peru dostawca Bitel's.

2013.11, zostaliśmy dostawcą Televe.

2014.8, rozszerzyliśmy nasz rynek i eksportowaliśmy nasze produkty do wielu krajów i obszarów, takich jak Ameryka, Bliski Wschód, Anglia, Franch, Włochy, Gemany, Russua, Korea, Japonia itd.

2015.3 rozszerzyliśmy linie produkcyjne kabli światłowodowych 2 MPO i MTP. Nasz kabel krosowy OM3 i OM4 wyeksportowano do wielu krajów Europy w celu dostarczenia aktualizacji stacji 4G Telecom.

2018,12,

Usługowe

KOCENT OPTEC LIMITED

Nasz zespół może świadczyć następujące usługi:

OEM

Zaprojektowałeś jakiś produkt inique i potrzebujesz fabryki, aby go zmaterializować? Profesjonalni technicy z KOCENT OPTEC LIMITED są do Twojej dyspozycji.

Dostawa na czas

Gdy jesteś w potrzebie, gwarancja szybkiej dostawy KOCENT OPTEC LIMITED pomoże Ci uzyskać zamówienie lub uzupełnić zapasy szybciej niż inne.

Etykieta niestandardowa

Wolisz każdy kabel światłowodowy zapakowany pod własnym logo? Maszyna etykietująca KOCENT OPTEC LIMITED jest gotowa. To jest na domu!

Gwarancja

KOCENT OPTEC LIMITED gwarantuje, że wszystkie produkty opuszczające naszą fabrykę są najwyższej jakości. Jeśli okaże się, że jakikolwiek produkt pozostawia wady, wymieniamy je bezpłatnie.

Nasza główna lista produktów:

- Skrzynka rozdzielcza światłowodowa

- Fiber Opitc Splitter Box

- Zamknięcie złącza światłowodowego Dome

- Zamknięcie złącza światłowodowego Inline

- Splitter światłowodowy

- Szybkie złącze światłowodowe

- Światłowodowy przewód krosowy i warkocz

- Adapter światłowodowy

- Kabel światłowodowy

- Inne akcesoria światłowodowe

Firma Zespół

KOCENT OPTEC LIMITED

KOCENT OPTEC LIMITED jest wiodącą firmą w rozwoju i produkcji zaawansowanych produktów światłowodowych, głównie oferujących pasywne produkty światłowodowe, takie jak: skrzynka rozdzielcza światłowodowa, zamknięcie przypraw światłowodowych, rozdzielacz światłowodowy, kabel światłowodowy, adapter światłowodu szybkie złącze optyczne, kabel światłowodowy, ...


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży światłowodowej nasza fabryka jest w pełni wyposażona w ponad 2000 metrów kwadratowych i 10 linii produkcyjnych. Około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów przyczynia się do naszych dumnych produktów.

Najbardziej zaawansowane importowane urządzenia polerujące i instrumenty testowe umożliwiają naszym produktom super jakość, taką jak polerka Senko, interferometr, automatyczna maszyna czyszcząca i OTDR, JGR i tak dalej.

kocent optec limited
12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
Tel:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.