Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom ProduktyPatch Cord MPO MTP

Kabel połączeniowy OM5 50/125 MPO MTP Złącze żeńskie do kabli kablowych

Kabel połączeniowy OM5 50/125 MPO MTP Złącze żeńskie do kabli kablowych

    • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies
    • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies
    • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies
  • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: KCO
    Orzecznictwo: ISO9001, RoHS, UL
    Numer modelu: KCO-MPOF-OM5-12fo-LSZH-xM

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Karton, drewniana paleta
    Czas dostawy: 5 dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
    Możliwość Supply: 20000 sztuk / miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    materiał: LSZH Numer podstawowy: 12 rdzeni
    Kolor: Limonka Średnica: 3,0 mm
    Długość: dostosować Opancerzony: nieopancerzony
    Błonnik: Wielomodowy OM5 Rdzeń: 50/125

    OM5 50/125 MPO Żeński kabel światłowodowy 12-punktowy do połączeń kablowych

    Przegląd:

    KOCENT OPTEC LIMITED dostarcza usługi OEM i ODM dla wszystkich rodzajów światłowodów.

    Specjalny przewód Pacth o twardości światłowodu MPO / MTP.

    Dostarczamy wszelkiego rodzaju kabel krosowy MPO / MTP z typem A, typ B, 8fo, 12fo, 24fo, ... o niestandardowej długości.

    Dzięki kompletnemu wyposażeniu produkcyjnemu i zamkniętemu procesowi kontroli jakości dostarczamy naszym klientom standard towarów telekomunikacyjnych.
    Jeśli Twoja firma chce pokazać LOGO na kablu lub etykiecie, możemy to zrobić.

    Podanie
    Zespoły przepustów kablowych MPO umożliwiają szybkie wdrożenie okablowania o wysokiej gęstości w centrach danych lub innych środowiskach o dużej gęstości włókien, co skraca czas instalacji i rekonfiguracji sieci oraz koszty. Są one zwykle używane do łatania w strefie MDA lub łączenia portów aktywnych urządzeń MPO z okablowaniem sieci szkieletowej.

    MPO MicroCable Patch są oferowane jako standardowe 12 włókien przy użyciu kompaktowej i wytrzymałej struktury MicroCable o grubości 3 mm OD Single Jacket. Kompaktowe kable optymalizują wykorzystanie kabli i poprawiają przepływ powietrza.

    Zespoły MPO MicroCable są zbudowane z komponentów najwyższej jakości. Wersje Premium z niskimi stratami MPO oferują niską tłumienność wtrąceniową w wymagających sieciach o dużej prędkości i krytycznych wymaganiach budżetowych.

    Specyfikacja:

    Typ włókna OM5
    Liczba włókien 8fo / 12fo / 24fo
    Typ złącza 1 MPO Kobieta
    Typ złącza 2 MPO Kobieta
    Ocena palności Plenum (OFNP)
    Długość (stopy) 3
    Kolor kabla wodny
    Rodzaj połączenia Kabel taśmowy (światłowód)
    Utrata wkładania Standardowa utrata wstawienia / mała strata wtrąceniowa
    Min. Zamówiona ilość. 1

    Zdjęcie produktu:

    P: Jaka jest twoja najlepsza cena?

    Odp .: W oparciu o ilość naszych produktów i ilość Twojego zamówienia, przez cały czas cytowalibyśmy najlepszą cenę.

    P: Czy możesz zapewnić usługi OEM i ODM?

    O: KCO z ponad 10-letnim doświadczeniem w obsłudze OEM, otrzymujemy wiele zamówień OEM na produkty światłowodowe. Jeśli masz prośbę o stworzenie własnego projektu z własnym LOGO produktu światłowodowego, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najlepsze wsparcie.

    P: Jaki jest twój MOQ?

    O: Przykładowa prośba o brak ilości, zamówienie zbiorcze: co najmniej 100 sztuk / model.


    P: Jaki jest czas realizacji mojego zamówienia?
    O: Zamówienie próbki: 3-5 dni, zamówienie masowe: 1-2 tygodnie.


    P: Czy mogę dostać bezpłatną próbkę?
    Odp .: Nowy klient jest nie do przyjęcia.


    P: A co z gwarancją?
    Odp .: 1 rok dla większości produktów.

    P: Jak wysyłasz nam towary?

    O: - Próbka / Małe zamówienie: DHL / TNT / UPS / Fedex / EMS / Aramex / SF Express, ...

    - Zamówienie masowej produkcji: drogą powietrzną / morską

    - Standardowy port eksportowy: Ningbo / Shenzhen

    P: Czy możesz wymienić swoich głównych klientów?

    Odp .: Do klientów kosmetycznych należą: Huawei, ZTE, Fiberhome, China Telecom, China Mobile, ... Klienci zagraniczni to: TE, Commscope, Cisco, Cerizon, Smart, ...

    P: Dlaczego KCO ma współpracować?

    Odp .: - Niezawodny i doświadczony producent sprzętu komunikacyjnego od ponad 10 lat.

    - Pierwsza linia produkcyjna i ścisły system zarządzania jakością.

    - Profesjonalny system procedur i zdolność do masowej produkcji, aby zagwarantować szybki czas dostawy.

    - Najbardziej konkurencyjna cena, aby sprostać budżetowi.

    - Profesjonalny zespół RD projektujący i wprowadzający innowacje w oparciu o nasze bogate doświadczenie.

    - Szybki i skuteczny serwis posprzedażny.

    Szczegóły kontaktu
    kocent optec limited

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
    Tel:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.