Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom Produkty

Skrzynka światłowodowa

Opinie klientów
proszę opracować ładniejszy kabel światłowodowy i lepsze ceny, abyśmy mogli sprzedawać maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. dzięki Ci

—— Luke

Twoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesteśmy zaufanym partnerem.

—— Victoria Kiwanuka

Im Online Czat teraz

Skrzynka światłowodowa

(216)
Chiny Skrzynka przyłączeniowa do sieci optycznej do montażu na ścianie 16 24 rdzeni 55 dB Strata powrotna fabryka

Skrzynka przyłączeniowa do sieci optycznej do montażu na ścianie 16 24 rdzeni 55 dB Strata powrotna

Zewnętrzna skrzynka rozdzielcza 16/24 rdzeni FTTH FTTB KCO-FDB-16S Światłowodowa skrzynka rozgałęźna Szybka informacja: Numer części KCO-FDB-16S Rozmiar 385x245x125mm Pojemność 24 rdzenie Materiał Plastik ABS + ... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny Obudowa światłowodowa FTTB 16 biegunów naściennych / ściennych fabryka

Obudowa światłowodowa FTTB 16 biegunów naściennych / ściennych

KCO-FDB-16S 16-portowa zewnętrzna ochrona przed kurzem 24-rdzeniowa FTTH FTTB Światłowodowa skrzynka rozdzielcza Szybka informacja: Numer części KCO-FDB-16S Rozmiar 385x245x125mm Pojemność 16/24 rdzeni Materiał ... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny 1x16 Terminal światłowodowy, 4 porty SMC Fiber Optic Distribution Cabinet fabryka

1x16 Terminal światłowodowy, 4 porty SMC Fiber Optic Distribution Cabinet

1 * 16 terminal światłowodowy, 4 porty SMC światłowodowy moduł dystrybucyjny KCO - SMC - 016 Szybka informacja: Nazwa przedmiotu Zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy terimnal SMC box Numer części KCO-SMC-016 ... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny 12-rdzeniowy terminal światłowodowy, puszka przyłączeniowa kabla światłowodowego 1x8 Splitter fabryka

12-rdzeniowy terminal światłowodowy, puszka przyłączeniowa kabla światłowodowego 1x8 Splitter

KCO-FDB-12D Zewnętrzny wodoszczelny 12-rdzeniowy rozdzielacz światłowodowy ABS + PC FTTH GPON Wprowadzenie produktów: - Optyczna skrzynka rozdzielcza może być wykorzystana do podłączenia i wysyłki zewnętrznych ... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny 2-portowe skrzynki zakończeniowe kabli światłowodowych 1x2 Ofc FTTH IP67 wodoodporne fabryka

2-portowe skrzynki zakończeniowe kabli światłowodowych 1x2 Ofc FTTH IP67 wodoodporne

2port FDB Zewnętrzna puszka światłowodowa FDTH IP67 wodoodporna Rozdzielacz 1x2 KCO-FDB-02D Opisy: - KCO-FDB-02D 2 porty FDB zewnętrzna dystrybucja terminali bos jest doskonałym wyborem dla projektu FTTH. - Mo... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny Rozdzielacz światłowodowy zewnętrzny 1/32 SC / APC 24 porty 0,10 dB Utrata wkładania anty UV fabryka

Rozdzielacz światłowodowy zewnętrzny 1/32 SC / APC 24 porty 0,10 dB Utrata wkładania anty UV

Zewnętrzna skrzynka rozgałęźna światłowodowa anty-UV KCO-FDB-32S 1:32 z FTTH 24 portami SC / APC Przegląd: - KCO-FDB-32S to światłowodowa skrzynka rozgałęźna FDB, specjalna konstrukcja do zastosowań zewn... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny CATV FDB 1x32 Światłowodowy terminal przyłączeniowy Zewnętrzny wodoodporny SC LC FC ST fabryka

CATV FDB 1x32 Światłowodowy terminal przyłączeniowy Zewnętrzny wodoodporny SC LC FC ST

FTTH CATV 1 * 32 Splitter światłowodowy 24 porty Terminal FDB Box Anty-UV Wodoodporny SC LC FC ST Szybka informacja: Pozycja: Wodoszczelny rozdzielacz światłowodowy do rozdzielacza zacisków FDB Box Numer części ... Read More
2019-12-27 14:50:33
Chiny Odf Fiber Optic Terminal Box Exterior 8 32 Port SC / APC Multi Size fabryka

Odf Fiber Optic Terminal Box Exterior 8 32 Port SC / APC Multi Size

8 16 32-portowa skrzynka rozdzielcza światłowodowa KCO-FDB08B Zewnętrzna IP65 Wodoodporna SC / APC Opis: KCO-FDB08B jest specjalnie zaprojektowany do aplikacji dostępu FTTH i implementuje połączenie i ... Read More
2019-12-27 14:50:32
Chiny Sieć Ftth Fiber Optic Termination Box SC ST 16 rdzeni na zewnątrz fabryka

Sieć Ftth Fiber Optic Termination Box SC ST 16 rdzeni na zewnątrz

16-portowy zewnętrzny rozdzielacz światłowodowy do montażu na ścianie IP68 PC + tworzywo ABS KCO-ODP-16B KCO-ODP-16B 16 - portowa zewnętrzna skrzynka rozdzielcza światłowodowa rozdzielacz wodoodporna plastikowa ... Read More
2019-12-27 14:50:32
Chiny Skrzynka światłowodowa GPON 0,15 dB, długa żywotność fabryka

Skrzynka światłowodowa GPON 0,15 dB, długa żywotność

Rozdzielacz światłowodowy FTTH GPON FDB 12port Wodoodporny IP66 Zewnętrzny KCO-ODP-12W Opisy: - 12 portów KCO-ODP-12W zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa do montażu na słupie zewnętrznym do wprowadzania kabli ... Read More
2019-12-27 14:50:32
Page 1 of 22|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|
kocent optec limited
12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
Tel:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.