Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom Produkty

Adaptery światłowodowe

Opinie klientów
proszę opracować ładniejszy kabel światłowodowy i lepsze ceny, abyśmy mogli sprzedawać maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. dzięki Ci

—— Luke

Twoja produktywność, podejście do usług i szczerość współpracy sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesteśmy zaufanym partnerem.

—— Victoria Kiwanuka

Im Online Czat teraz

Adaptery światłowodowe

(58)
Chiny Duplex Lc Adapter światłowodowy Automatyczna osłona migawki PBT Zielona bez kołnierza fabryka

Duplex Lc Adapter światłowodowy Automatyczna osłona migawki PBT Zielona bez kołnierza

LC / APC Automatyczna nasadka migawki Adapter światłowodowy Duplex bez kołnierza PBT Zielony Przedstawiać: - Adaptery LC są wyposażone w tuleję ceramiczną do łączenia złączy, chociaż mają różny rozmiar i wygląd... Read More
2019-12-27 14:52:06
Chiny Adapter bez kołnierza Światłowód Materiał PC Duplex Simplex 4 sposoby Quad 55dB Strata zwrotna fabryka

Adapter bez kołnierza Światłowód Materiał PC Duplex Simplex 4 sposoby Quad 55dB Strata zwrotna

Adapter światłowodowy LC / APC Green Auto Shutter No Flange PC Material Duplex Simplex 4 Ways Quad Opis: - Adaptery światłowodowe LC / APC z automatyczną migawką są specjalnie zaprojektowane do zastosowań FTTH. ... Read More
2019-12-27 14:52:06
Chiny Adapter Green Fibre Optic LC APC Shutter PC Materiał Niska utrata insercji fabryka

Adapter Green Fibre Optic LC APC Shutter PC Materiał Niska utrata insercji

Zielony adapter dupleksu LC / APC Pojedynczy adapter światłowodu Tryb PC Materiał Brak Kołnierz Szybka informacja: - Nazwa: Adapter do okiennic dwustronnych LC / APC bez kołnierza - Typ światłowodu: Tryb ... Read More
2019-12-27 14:52:06
Chiny Jednomodowy adapter światłowodowy Monomode Lc Upc Migawka Pełny kołnierz Niebieski kolor fabryka

Jednomodowy adapter światłowodowy Monomode Lc Upc Migawka Pełny kołnierz Niebieski kolor

Adapter LC / UPC z pełnym kołnierzem Adapter światłowodowy Adapter jednomodowy MonoMode Niebieski kolor Opis: - Światłowodowe adaptery kablowe służą do połączenia kabla z kablem. Kocent Optec Limited posiada ... Read More
2019-12-27 14:52:07
Chiny Hybrydowe adaptery światłowodowe Chanel, złącze światłowodowe Fc Dokładny rozmiar zewnętrzny fabryka

Hybrydowe adaptery światłowodowe Chanel, złącze światłowodowe Fc Dokładny rozmiar zewnętrzny

Hybrydowy metalowy adapter światłowodowy DIN-FC poprzez adapter połączeniowy FC na dupleks DIN Szybka informacja: - Nazwa: Hybrydowy DIN / UPC do FC / UPC poprzez połączenie Duplex Adapter światłowodowy ... Read More
2019-12-27 14:52:06
Chiny Adaptery światłowodowe jednomodowe Fc to St, adapter jednokierunkowy Simplex St to Fc fabryka

Adaptery światłowodowe jednomodowe Fc to St, adapter jednokierunkowy Simplex St to Fc

Jednomodowy adapter ST na FC Adapter FC na ST Konwertuj jednokierunkowy simpleks Hybrydowy adapter FC / UPC-ST / UPC również nazywa hybrydowy adapter światłowodowy FC-ST. Służy do podłączania kabla świat... Read More
2019-12-27 14:52:04
Chiny Prostokątne adaptery światłowodowe, optyczny łącznik światłowodowy Fc 0,2 dB, spadek tłumienności fabryka

Prostokątne adaptery światłowodowe, optyczny łącznik światłowodowy Fc 0,2 dB, spadek tłumienności

Łącznik światłowodowy FC / UPC na DIN / UPC Hybrydowy adapter światłowodowy metaliczny 0,2dB DIN-FC Szybka informacja: - Nazwa: Hybrydowy DIN / UPC do FC / UPC poprzez połączenie Jednomodowy adapter świat... Read More
2019-12-27 14:52:06
Chiny Typ okrągłego D Pojedynczy tryb na wielomodowy Adapter światłowodowy 100% Test OEM ODM fabryka

Typ okrągłego D Pojedynczy tryb na wielomodowy Adapter światłowodowy 100% Test OEM ODM

Okrągły adapter światłowodowy typu FC FC Test 100% niski ubytek wtrącenia OEM KOCENT OPTEC LIMITED (KCO) może dostarczyć adaptery światłowodowe FC z dużym typem D, małym typem D, kwadratowym, hybrydowym. Dost... Read More
2019-12-27 14:52:02
Chiny Adaptery światłowodowe DIN UPC SM 9/125 MM 50/125 Trwała trwałość fabryka

Adaptery światłowodowe DIN UPC SM 9/125 MM 50/125 Trwała trwałość

Adapter światłowodowy DIN / UPC Single Mode SM 9/125 Multimode 50/125 Opisy: - Adapter światłowodowy został opracowany w celu łączenia i łączenia dwóch identycznych lub dwóch różnych (hybrydowych) wtyczek. ... Read More
2019-12-27 14:52:05
Chiny Adaptery światłowodowe DIN Tryb jednoosobowy Tryb mono Simplex 9/125 Metaliczny fabryka

Adaptery światłowodowe DIN Tryb jednoosobowy Tryb mono Simplex 9/125 Metaliczny

Adapter światłowodowy jednomodowy jednomodowy DIN Adapter prosty metaliczny Simplex 9/125 Szybkie informacje: - Typ adaptera: DIN - Sposób na kanał: 1 sposób (simplex), 2 sposoby (dupleks) - Tryb światłowodowy: ... Read More
2019-12-27 14:52:05
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
kocent optec limited
12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
Tel:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.