Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom ProduktyZewnętrzny kabel światłowodowy

2-żyłowy, 12-rdzeniowy, zewnętrzny kabel krosowy światłowodowy, kabel światłowodowy St-Sc IP68

2-żyłowy, 12-rdzeniowy, zewnętrzny kabel krosowy światłowodowy, kabel światłowodowy St-Sc IP68

    • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68
    • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68
    • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68
  • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: KCO
    Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
    Numer modelu: 1 2 4 6 8 12 Rdzeń

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Worek PE, karton, rolka drewniana
    Czas dostawy: 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
    Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze 1: SC ST FC LC Złącze 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
    Rdzeń: 1 2 4 6 8 rdzeni Utrata wtrąceniowa: 0,2dB
    Strata zwrotna: 55dB Materiał osłony kabla: LSZH, TPU

    Złącze światłowodowe 2Core FTTA, wodoodporne, wojskowe, taktyczne, wojskowe, IP68

    Wprowadzenie:

    - Kocent Optec Limited jest jednym z wiodących producentów kabli światłowodowych do zastosowań zewnętrznych. Specjalny jest we wszystkich rodzajach patchcordów światłowodowych z wodoodpornym złączem, takich jak: złącze wojskowe, PDLC, ODVA, ...

    - Z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji, dostarczamy klientom standardową jakość kabli krosowych i telewizyjnych. Wszystkie towary są testowane przed wysyłką. Świadczymy usługi OEM i ODM. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji o nas i produktach.

    - Wodoodporne złącze FTTA, wodoodporne, wojskowe, taktyczne, wojskowe złącze światłowodowe przeznaczone jest do podtrzymywania wojskowego kabla światłowodowego, neutralna bagnetowa struktura blokująca może być realizowana szybko i dowolnie, głowa i siedzenie, głowa i głowa, siedzenie i siedzenie.

    - Po podłączeniu wielordzeniowym i zaślepieniu; utrata połączenia, wysoka niezawodność; wytrzymały, wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na trudne warunki itp.,

    - Może być stosowany w różnych światłowodowych sieciach łączności polowej, wojskowych systemach komputerowych, sprzęcie powietrznym lub okrętowym, naprawach i tymczasowych połączeniach zewnętrznych kabli światłowodowych.

    - Produkt dostępny jest w wersji 2-rdzeniowej, 4-rdzeniowej, 6-rdzeniowej, 8-rdzeniowej, 12-rdzeniowej.

    - Standardowy kabel optyczny jest przeznaczony specjalnie do szybkiego okablowania w terenie lub powtarzanego i złożonego środowiska i został zaprojektowany pod warunkiem nieużywania kabla metalowego, niewielki ciężar, duża odporność na napięcie, dobra elastyczność: odporność na olej, odporność na ścieranie, trudnopalny, szeroko stosowany temperatura itp.

    - Zastosuj do okablowania pola wojskowego lub wielokrotnego ładowania za pomocą systemu komunikacyjnego; okablowanie radaru, samolotów i statków: pole naftowe, kopalnie, kapsuły, transmisja na żywo w telewizji, stan naprawy linii komunikacyjnej, np. Trudne sytuacje.

    funkcje

    ● Okablowanie zwarta, całkowicie dielektryczna struktura, wewnętrzna tuleja z włókna 0,9 mm, kabel ma wysoki stosunek wytrzymałości do masy, co pozwala na szybkie okablowanie;
    ● Druga powłoka z kompozytów włóknistych o wysokiej wytrzymałości oferuje najlepszą wydajność i minimalną temperaturę dodatkowych kabli tłumiących w trudnych warunkach, aby zapewnić niezawodność i żywotność;
    ● Specjalny centralny element wzmacniający o wysokiej wytrzymałości i elastyczności, zapewniający wytrzymałość włókien i właściwości zginające;
    ● Duży obszar światłowodu wzmocnionego aramidem w celu zapewnienia wysokiej wytrzymałości mechanicznej;
    ● Małe skręcone skręcone spiralnie skręcone włókna SZ i włókna aramidowe pojedyncze połączone w celu zapewnienia, że ​​kabel światłowodowy ma większą wytrzymałość na rozciąganie;
    ● Przyjazny dla środowiska, zgodny z RoHS.

    Aplikacje
    ● Transmisja danych oraz system automatyki przemysłowej i sterowania
    ● Inteligentne systemy i serwonapędy robotów przemysłowych
    ● System przełączania komunikacji
    ● Cyfrowe systemy multimedialne
    ● System czujników medycznych
    ● Systemy zasilania
    Łączność wojskowa
    ● Węgiel, ropa naftowa, gaz ziemny itp.
    ● Komunikacja geologiczna
    ● telewizja nadawcza,
    ● Awaryjna, ponownie otwarta komunikacja światłowodowa

    Zdjęcie produktów:

    Dane techniczne:

    Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
    Złącze Strona A: SC z opancerzeniem
    Strona B: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, złącze ODVA, DLC (dupleks LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
    Liczba włókien

    2 rdzenie
    4 rdzenie
    6 rdzeni
    8 rdzeni
    12 rdzeni

    Rodzaj włókna

    SM
    G.652D
    G.657A (A1, A2, B3, ...)

    MM
    OM1
    OM2
    OM3
    OM4
    OM5)

    Materiały na kurtki

    LSZH
    TPU
    PE

    Średnica kabla

    4,8 mm
    5,0 mm
    5,5 mm
    6,0 mm
    6,5 mm
    7,0 mm

    Testowanie długości fal

    SM:
    1310 ± 30 nm
    1550 ± 30 nm

    MM:
    850 ± 30 nm
    1300 ± 30 nm

    Strata wtrąceniowa (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0,3 dB (PC / UPC / APC)
    ≤ 0,3 dB (UPC)
    Strata powrotna (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (UPC)
    Możliwość wymiany ≤ 0,2dB
    Zespoły kablowe Patchtail Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out / Patch-rozgałęziacz
    temperatura robocza -14 ℃ ~ + 85 ℃
    Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃


    Usługa OEM / ODM:
    Jeśli chcesz wyświetlać LOGO własnej marki na towarach takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy.


    Uszczelka:
    Według opakowania eksportowego Stardard.
    Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

    Wysyłka :
    - Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp
    - Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp
    - Drogą morską

    Szczegóły kontaktu
    kocent optec limited

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
    Tel:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.