Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom ProduktyZewnętrzny kabel światłowodowy

FULLAXS Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy Lc Spiralny pokrowiec FTTA anty gryzoń

FULLAXS Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy Lc Spiralny pokrowiec FTTA anty gryzoń

    • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA
    • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA
    • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA
  • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: KCO
    Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
    Numer modelu: FULLAXS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Worek PE, karton, rolka drewniana
    Czas dostawy: 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
    Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze 1: FULLAXS SC ST FC LC Złącze 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
    Rdzeń: 1 2 4 6 8 rdzeni Utrata wtrąceniowa: 0,2dB
    Strata zwrotna: 55dB Materiał osłony kabla: LSZH, TPU

    2-rdzeniowy FULLAXS opancerzony zewnętrzny patchcord światłowodowy Spiralna osłona Anti-gryzoni FTTA

    Wprowadzenie:

    - Kocent Optec Limited jest jednym z wiodących producentów kabli światłowodowych do zastosowań zewnętrznych. Specjalny jest we wszystkich rodzajach patchcordów światłowodowych z wodoodpornym złączem, takich jak: złącze Fullaxs, złącze wojskowe, PDLC, ODVA, ...

    - Z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji, dostarczamy klientom standardową jakość kabli krosowych i telewizyjnych. Wszystkie towary są testowane przed wysyłką. Świadczymy usługi OEM i ODM. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji o nas i produktach.

    - Aby sprostać potrzebom nowej generacji połączenia WiMax i światłowodu długoterminowego (LTE) z anteną (FTTA) do trudnych wymagań na zewnątrz, wypuściliśmy system złączy FullAXS, który zapewnia zdalne radio między połączeniem SFP i stacja bazowa dla aplikacji telekomunikacyjnych.

    - Otwarta przegroda dla łatwego dostępu do SFP

    - Pozytywne informacje zwrotne dla operatora po pełnym połączeniu
    - Krycie jedną ręką
    - Dupleksowy interfejs LC
    - Wycięcia w grodzi pozwalają na usunięcie transiwera przez przegrodę (nie trzeba otwierać RRH w celu wymiany transiwera)
    - Solidne blokowanie bagnetowe dla łatwego, szybkiego i bezpiecznego krycia
    - Tryb wielomodowy i pojedynczy
    - Wodoodporny, pyłoodporny i odporny na korozję
    - Rozszerzenie do RJ45
    - Wtyczka ma konstrukcję wolną od tolerancji, całkowicie swobodną w osi Z.
    - Brak wyboczenia kabla w dowolnym momencie podczas lub po instalacji
    - Ekonomiczna, wypełniona szkłem gródź polimerowa lub odlewana z metalu

    - Wodoodporne złącze FTTA, wodoodporne, wojskowe, taktyczne, wojskowe złącze światłowodowe przeznaczone jest do podtrzymywania wojskowego kabla światłowodowego, neutralna bagnetowa struktura blokująca może być realizowana szybko i dowolnie, głowa i siedzenie, głowa i głowa, siedzenie i siedzenie.

    - Po podłączeniu wielordzeniowym i zaślepieniu; utrata połączenia, wysoka niezawodność; wytrzymały, wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na trudne warunki itp.,

    - Może być stosowany w różnych światłowodowych sieciach łączności polowej, wojskowych systemach komputerowych, sprzęcie powietrznym lub okrętowym, naprawach i tymczasowych połączeniach zewnętrznych kabli światłowodowych.

    - Produkt dostępny jest w wersji 2-rdzeniowej, 4-rdzeniowej, 6-rdzeniowej, 8-rdzeniowej, 12-rdzeniowej.

    Konstrukcje kablowe:

    Typ 1: SUS Spiral Steel Amoured + LSZH + Kevlar + 2 × buforowane włókno 0,9 mm (4,8 mm);

    Typ 2: SUS Spiral Steel Amoured + LSZH + Kevlar +   Kabel 2 × 2,0 mm (7,0 mm)

    Inne konstrukcje kabli zapraszamy do klienta.

    Funkcje:

    - Złącza są zgodne ze standardami IEC, Telcordia-GR-326-Core;

    - Różne opcje rozmiaru i koloru rozruchu;

    - Niska utrata wtrąceniowa; Wysoka strata zwrotu;

    - 100% pomiar interferometru;

    Zastosowanie :

    - sieci telekomunikacyjne;

    - sieci lokalne;

    - CATV;

    - Aktywne zakończenie urządzenia;

    - sieci systemowe centrów danych;

    - PON;

    - ćwiczenia fizyczne;

    - Wydajność i tak dalej.

    Zdjęcie produktów:

    Dane techniczne:

    Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
    Złącze Strona A: SC z opancerzeniem
    Strona B: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, złącze ODVA, DLC (dupleks LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
    Liczba włókien

    2 rdzenie
    4 rdzenie
    6 rdzeni
    8 rdzeni
    12 rdzeni

    Rodzaj włókna

    SM
    G.652D
    G.657A (A1, A2, B3, ...)

    MM
    OM1
    OM2
    OM3
    OM4
    OM5)

    Materiały na kurtki

    LSZH
    TPU
    PE

    Średnica kabla

    4,8 mm
    5,0 mm
    5,5 mm
    6,0 mm
    6,5 mm
    7,0 mm

    Testowanie długości fal

    SM:
    1310 ± 30 nm
    1550 ± 30 nm

    MM:
    850 ± 30 nm
    1300 ± 30 nm

    Strata wtrąceniowa (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0,3 dB (PC / UPC / APC)
    ≤ 0,3 dB (UPC)
    Strata powrotna (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (UPC)
    Możliwość wymiany ≤ 0,2dB
    Zespoły kablowe Patchtail Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out / Patch-rozgałęziacz
    temperatura robocza -14 ℃ ~ + 85 ℃
    Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃


    Usługa OEM / ODM:
    Jeśli chcesz wyświetlać LOGO własnej marki na towarach takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy.


    Uszczelka:
    Według opakowania eksportowego Stardard.
    Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

    Wysyłka :
    - Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp
    - Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp
    - Drogą morską

    Szczegóły kontaktu
    kocent optec limited

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
    Tel:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.