Tel:
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy producent
kocent optec limited
Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy, światłowodowa skrzynka końcowa, szybkie złącze, rozdzielacz światłowodowy,

Kabel krosowy MPO, adapter, złącze, światłowodowa obudowa łączeniowa, kabel światłowodowy.

Dom ProduktySplitter światłowodowy

Rozdzielacz światłowodowy CATV, moduł rozdzielacza PLC 2x16 Plastikowy łącznik SC UPC

Rozdzielacz światłowodowy CATV, moduł rozdzielacza PLC 2x16 Plastikowy łącznik SC UPC

    • CATV Fiber Optic Splitter , PLC Splitter Module 2x16 Plastic SC UPC Connector
    • CATV Fiber Optic Splitter , PLC Splitter Module 2x16 Plastic SC UPC Connector
  • CATV Fiber Optic Splitter , PLC Splitter Module 2x16 Plastic SC UPC Connector

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: KCO
    Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
    Numer modelu: PLC-LCA-2x16 lub PLC-SCA-2x16

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe
    Czas dostawy: 3 ~ 7 dni po dokonaniu płatności
    Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 50 000 sztuk / miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    typu: 2x16 Złącze: SC / APC, SC / UPC
    Średnica kabla: 1,4dB Jednorodność (maks.): 2,0 dB
    Ubytek wtrąceniowy: 14,5 dB PDL (maks.): 0,4 dB
    Obudowa z tworzywa ABS: 120x90x18mm

    Łącznik światłowodowy PLC CATV Łącznik 2x16 moduł plastikowy Złącze SC UPC

    Rozdzielacz światłowodowy 2x16 plc nazywany jest również rozdzielaczem światłowodowym 2x16 plc lub rozdzielaczem światłowodowym 2x16 plc lub rozdzielaczem światłowodowym 2x16 plc. Możemy wyprodukować 2x16 plastikowy moduł ABS Moduł światłowodowy Splitter PLC ze złączem i bez złącza!

    Moduł plastikowy 2x16 ABS Zastosowania światłowodowe PLC:

    - Fibre to The Point (FTTX).

    - Fibre to The Home (FTTH).

    - Sieci lokalne (LAN).

    - Telewizja kablowa (CATV).

    - Sprzęt testowy.

    - Pasywne sieci optyczne (PON).

    - Gigabitowe pasywne sieci optyczne (GPON).

    Opcje światłowodowych rozdzielaczy PLC:

    - 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 podziały.

    - Podziały 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64.

    - Niezłączone.

    - Powłoka z włókna poza pudełkami 2 mm i do 3 mm.

    - Typ skrzynki ABS lub wewnętrzne metalowe pudełko / typ kasety modułowej.

    - SC / UPC, SC / APC, LC / UPC, LC / APC, FC / UPC, FC / APC, ST / UPC, opcje złącza ect.

    - Niestandardowe konfiguracje i kombinacje złączy.

    Cechy światłowodowego rozdzielacza PLC:

    - Niskie straty wtrąceniowe.

    - Strata zależna od niskiej polaryzacji.

    - Doskonała stabilność środowiska.

    - Doskonała stabilność mechaniczna.

    - Telcordia GR-1221 i GR-1209.

    Zdjęcie produktu:

    Specyfikacja splitterów światłowodowych PLC:

    Długość włókna 1 m lub długość niestandardowa
    Typ złącza Określony przez użytkownika
    Typ światłowodu Corning SMF-28e światłowód, G657A1 lub jak dostosowane
    Kierunkowość (dB) Min * 55
    Strata zwrotu (dB) Min * 55 (50)
    Obsługa mocy (mW) 300
    Długość fali operacyjnej (nm) 1260 ~ 1650
    Temperatura pracy (° C) -40 ~ +85
    Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ +85
    Konfiguracja portu 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
    Utrata insercji (dB) Typowa 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
    Utrata insercji (dB) Max 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21,0
    Jednorodność strat (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
    PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0.3 0,35
    Strata zależna od długości fali (dB) 0.3 0.3 0.3 0,5 0,5 0,5
    Temp. Strata zależna (-40 ~ 85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Konfiguracja portu 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
    Utrata insercji (dB) Typowa 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
    Utrata insercji (dB) Max 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
    Jednorodność strat (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
    PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
    Strata zależna od długości fali (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
    Temp. Strata zależna (-40 ~ + 85 ° C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

    Nasz moduł plastikowy 2x16 ABS Pakiet światłowodowy PLC Splitter Pack:

    Usługa OEM / ODM jest gotowa:

    Kocent Optec Limited jest jednym z największych i najlepszych światłowodowych rozdzielaczy PLC 2x16 moduł ABS 2,0 mm producentów i dostawców z bogatym doświadczeniem. Zapraszamy do zakupu naszych wysokiej jakości produktów lub hurtowych naszych dostosowanych rozdzielaczy plc 2x16 moduł ABS 2.0mm w magazynie z naszą fabryką. W razie potrzeby dostępna jest również bezpłatna próbka.

    Szczegóły kontaktu
    kocent optec limited

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    kocent optec limited
    12F, 2. Duocai Bd, Park Techniki Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Chiny. P / c: 518110
    Tel:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Zewnętrzny kabel światłowodowy dostawca. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.